OPI LISÄÄ
Tapaa päätöksentekijämme. Jokainen heistä on sitoutunut rakentamaan pitkäaikaisen työsuhteen kanssasi.


Arli Lepp

Toimitusjohtaja

+372 5 073 595arli@lintexon.com



Imre Mokrik

Myynti (Viro, Suomi)

+372 5104650imre@lintexon.com



Allan Ainson

Myynti (Viro, Latvialainen, Suomi)

‭+372 5686 6103‬allan@lintexon.com



Elly Zavadska

Myynti (Latvia)

Hydracom – Hydraulic solutions

+317 26598648+371 29411300elly.zavadska@hydracom.lv



Vitalius Sinica

Myynti (Liettua)

+370 622 55788 vitalius@lintexon.com



Keijo Ojala

Myynti (Suomi)

ProSilva Oyj

040 484 8893keijo.ojala@prosilva.fi



Alexey Medvedev

Myynti (Venäjä)

OOO “YUMA“

+79 055 67 2071+79 154 79 92539055672071@mail.ru



Ivan Bavor

Myynti (Tšekin tasavalta)

agro-forest Bavor

+420 721 375 275ivan.bavor@email.cz



Jorge Gurbindo

Myynti (Portugali / Espanja)

TECMAVE

+34 660 24 97 34tecmave@tecmave.com



SÄHKÖPOSTILOMAKE

Kirjoita meille kysymyksesi

Lähetä meille sähköpostia jossa on kysymyksesi tai kommenttisi. Kirjoita myös nimesi, lyhyt viesti sekä paras tapa ottaa sinuun yhteyttä.

PÄÄTOIMISTO

LINTEXON OÜ

Rek. tunnus 12554755
ALV nr. EE101676579

Põllu 4, Võru 65606, Estonia

+372 5 104 650

arli@lintexon.com

SIJAINTI

Olemme täällä



SOSIAALINEN MEDIA

Seuraa meitä täällä: