UURI ROHKEM

Meie juhtkond




Imre Mokrik

müügiesindaja (Eesti, Soome)

+372 5104650imre@lintexon.com



Allan Ainson

müügiesindaja (Eesti, Läti, Soome)

‭+372 5686 6103‬allan@lintexon.com



Elly Zavadska

müügiesindaja (Läti)

Hydracom – Hydraulic solutions

+317 26598648+371 29411300elly.zavadska@hydracom.lv



Vitalius Sinica

müügiesindaja (Leedu)

+370 622 55788 vitalius@lintexon.com



Keijo Ojala

müügiesindaja (Soome)

ProSilva Oyj

040 484 8893keijo.ojala@prosilva.fi



Alexey Medvedev

müügiesindaja (Venemaa)

OOO “JUMA“

+79 055 67 2071+79 154 79 92539055672071@mail.ru



Ivan Bavor

müügiesindaja (Tšehhi Vabariik)

agro-forest Bavor

+420 721 375 275ivan.bavor@email.cz



Jorge Gurbindo

müügiesindaja (Portugal/Hispaania)

TECMAVE

+34 660 24 97 34tecmave@tecmave.com



Merle Laks

raamatupidaja

+372 56 911 898office@lintexon.com


E-MAIL VORM

Kirjutage siia oma küsimus.

Saatke oma küsimused või ettepanekud meie meiliaadressile ning lisage oma nimi, lühisõnum ja parim viis, kuidas teiega ühendust võtta.

PEAKONTOR

LINTEXON OÜ

Registrikood: 12554755
KMKR: EE101676579

Põllu 4, Võru 65606, Estonia

+372 5 104 650

arli@lintexon.com

ASUKOHT

Oleme siin



SOTSIAALVÕRGUSTIKUD

Järgi meid: